Řekli o nás

Spolupráce se známými osobnostmi v různorodých uměleckých oblastech je vždy pro naše studenty velkou motivací a příležitostí setkat se s opravdovými profesionály ve svých oborech a získat tak jedinečné zkušenosti a zážitky. Zde si můžete přečíst, jak se těmto osobnostem pracovalo s našimi dětmi.Andílci si mě našli na jedné akci, kterou jsem moderoval a oni tam zpívali. Nějak ta chemie zafungovala a máme za sebou (a doufám i před sebou) řadu zdařilých vystoupení. Je to pro mne radost s Andílky spolupracovat!!

Stanislav Jurík
moderátor, konferenciér


Spolupracovat s Andílky byla radost! Báli jsme se rozjívených malých dětí ale brzy se ukázalo že úplně zbytečně! Na svůj věk až neuvěřitelní profesionálové pod skvělým vedením Kačky! Já i kapela jsme se stali fanoušky Andílků a těšíme se na další spolupráci.

Marek Ztracený
skladatel, zpěvák


DPS Andílci vystupuje na námi připravovaných akcích a má vždy obrovský úspěch (na lékařské konferenci atmosférou svého vystoupení dojal velkou část publika, na mezinárodní konferenci cestovního ruchu, které se účastnili profesoři z univerzit celého světa, sklidil za své vystoupením ohromné uznání). Vystoupení DPS Andílci jsou originální, chytlavá, perfektně připravená, předvedena s nadšením a profesionalitou. Na členech sboru je vidět radost, kterou mají ze zpívání a vkládají ji i do vystoupení. Ze sboru vyzařuje přátelská atmosféra a jeví se jako perfektní parta, která táhne za jeden provaz. Vedení sboru má s dětmi úžasný vztah, který zaručuje bezproblémové a pohodové fungování na připravovaných akcích. Jsme velice rádi, že s DPS Andílci spolupracujeme a můžeme jejich krásná vystoupení představit i našim klientům.

Martina Špilarová, jednatelka
Hillary consulting s.r.o.


Spolupráce s Andílky a paní Korbelovou byla úžasná. Je to velmi profesionální sbor na vysoké úrovni s bohatým repertoárem a půvabnou pódiovou prezentací.

Bára Basiková
zpěvačka