Naše projekty

Music of the Night

Music of the Night je ojedinělou kulturní akcí, propojující umělecké směry v konceptu jednotného programu. Každým rokem ožívá vybraný historický prostor hudbou, tancem a výtvarnými uměleckými díly. Galavečer nabízí vzácnou možnost zúčastnit se jedinečného uměleckého představení v unikátních historických prostorách.

projekt music of the night

Andílci pro Hájek

Asociace pro pomoc handicapovaným dětem o.s., CENTRUM HÁJEK, ve spolupráci s Centrem umění a pohybu s.r.o. pořádají benefiční akce s názvem „Andílci pro Hájek”. Výtěžek koncertů je věnován na vybavení rehabilitačního centra CENTRUM HÁJEK.

projekt andilci pro hajek

Kreativní školička

Naše kreativní školička poskytuje příjemně strávený čas pro děti i pro maminky. Cílem je rozvinout kreativitu dětí. Malí muzikanti mohou rozvíjet svůj talent v pohodlí svého domova společně se členy své rodiny. To vše naleznete v připravovaných knihách "Nejen muzika nás baví"

projekt kreativni skolicka

Zdravé zpívání

Centrum umění a pohybu s.r.o. ve spolupráci s Český rozhlasem Plzeň pořádá semináře zdravého zpívání.

Lektoři: MGA. Valentína Chavdarová (operní pěvkyně a lektorka Plzeňské konzervatoře), MUDr. Štěpánka Havlová (ORL, foniatrie, sluchová protetika s.r.o.- www.orlplzen.cz).

Zdravé zpívání

Každý rok se zaměřujeme na jiná témata pro naše studenty.

zdrave zpivani1small

zdrave zpivani2small

zdrave zpivani3small

zdrave zpivani4small

zdrave zpivani5small