Chci být sám sebou

services

Andílci nejsou jen pěvecký sbor... Je to především perfektní parta talentovaných lidí ve věku od 6 do 25 let. Lidí, kteří sdílejí stejné hodnoty a mají stejné sny a cíle. Být jedním z Andílků znamená chopit se šance a mít kolem sebe ty, na které se můžete spolehnout a kterým můžete věřit. Být jedním z Andílků znamená BÝT SÁM SEBOU.

Pokud chceš vědět více informací o našich odděleních, klikni si na odkaz hudební oddělení a nebo se rovnou přihlaš a staň se jedním z nás - jsi u nás vítán.


Hudební oddělení Chci se přihlásit


1

Dobrá parta

Pro každého z nás je velmi důležité vědomí, že není sám. Na všechny radosti i strasti života máme kolem sebe spoustu lidí, kteří rádi pomohou. Víme, že se můžeme spolehnout jeden na druhého. Rodinu má každý jen jednu, my však máme dvě, a tou jsme my - ANDÍLCI.

2

Aktivní volný čas

Nikdy se nenudíme. Trávíme spolu spoustu času nejen při pravidelných zkouškách, ale i mimo ně. Naše hodiny jsou zpestřené nejen zpěvem, ale i pohybem. Každý měsíc se potkáváme i na prodloužených víkendových akcích, v létě společně trávíme týden na soustředění. Hudba je náš život!

3

Bohaté zkušenosti

Spolupracujeme se zpěváky, sportovci i herci. V létě roku 2014 jsme natočili svůj první samostatný videoklip "Pod křídly andělů". V březnu roku 2015 jsme do světa vypustili videoklip k písni "You raise me up", který se setkal s velkým ohlasem nejen na našem kontinentu.

4

Zahraniční koncerty

V roce 2012 jsme dostali pozvání do Vídně, kde jsme v kostele sv.Barbory odzpívali svůj zimní repertoár. Na jaře 2016 odjíždíme na koncertní turné do Holandska. Na základě videoklipu k písni "You raise me up" jsme obdrželi pozvání do Chicaga.


"Stovky hlasů, jedno srdce. Andílkem se může stát každý, tak proč ne TY!"

Jana Marie Kateřina Korbelová