Pěvecký sbor Andílci

arrowthemes

Pěvecký sbor pro děti věku od 9 do 25 let.

Pěvecký sbor Andílci byl založen v roce 2009 a v současné době do něj dochází zhruba 60 dětí ve věku od 9 do 25 let. Jedná se již o profesionální pěvecko-taneční těleso, které vystupuje na nejprestižnějších akcích u nás i v zahraničí. Již řadu let je součástí významných hudebních projektů jako je například Music of the Night, Time, Andílci pro Hájek, Andělské notování a podobných. Žáci se ve sboru učí základům pěvecké hlasové techniky a pracují s náladou a fantazií.

Andílci spolupracovali s osobnostmi české popové scény. Bára Basiková, Lucie Bílá, Helena Vondráčková, Marek Ztracený, Čechomor, Elis, Leona Machálková, Eva Urbanová a další..

Nejedená se o klasický pěvecký sbor. Tento kolektiv mladých talentovaných studentů dává každému šanci naučit se pracovat v kolektivu, ale také nalézt si svůj osobitý projev. Repertoár sboru je velice pestrý - od lidových písní přes popové, muzikálové, až po duchovní a klasické skladby. V současné době zpíváme skladby nejrůznějších žánrů  v několika světových jazycích (např. angličtina, francouzština, němčina, italština, latina).

Výuka probíhá v aule 1. ZŠ v Plzni na Lochotíně, a to pravidelně jednou týdně ve 180 minutových lekcích a je rozdělena do dvou částí - pěvecká a choreografická. O výuku pěvecké části se stará Jana Marie Kateřina Korbelová DiS.

Aktuální informace a fotografie naleznete mimo jiné také na našem facebookovém profilu

Stovky hlasů - jedno srdce. Andílkem se může stát každý, tak proč ne TY!

Jana Marie Kateřina Korbelová